Pillow se vrací!

Affs, napište prosím kamkoliv pod článek to, jestli mě máte stále v seznamu.

Květen 2011

Rozcestník: Databáze

28. května 2011 v 16:21
Kliknutím na jeden z obrázků se dostanete na rozcestník dané hry.The sims 3 Zahradní mejdan

28. května 2011 v 14:45 | www.s-i-m-s--s-i-m-s.blog.cz
Rok vydání: 2010
Určeno pro: PC
Spustitelnost: nevyžadována jiná hra
Typ hry: kolekce objektů

Rok vydání: 2010 Určeno pro: PC Spustitelnost: nevyžadována jiná hra Typ hry: kolekce objektů Vylepšete Simíkům jejich okolí! Přichází zbrusu nová kolekce - Zahradní mejdan. Můžete se na ni těšit už začátkem února 2011! Zařiďte Simíkům zahradu luxusním způsobem a uspořádejte nejlepší piknik ve městě. Zahradní mejdan, jak už napovídá sám název nové kolekce, umožní vašim Simům udělat pořádné BBQ a grilparty, zařádit si nebo naopak zcela se uvolnit a relaxovat v nadupané vířivce.
ZD: http://www.simslife.cz/


The sims 3 Na plný plyn

28. května 2011 v 14:41 | www.s-i-m-s---s-i-m-s.blog.cz
Rok vydání: 2010
Určeno pro: PC
Spustitelnost: vyžadováno The sims 3
Typ hry: kolekce objektů

Zařaďte vyšší rychlost a v kolekci The Sims 3 Na plný plyn vezměte simíky na pořádnou jízdu! Vůbec poprvé získají v rámci kolekce předmětů simíci nová auta a s jejich stylem ladící nábytek, dekorace a oblečení v celkem čtyřech charakteristických, automobily inspirovaných stylech. Stanou se z vašich simíků démoni rychlosti? Nebo bude dávat přednost poklidné jízdě v klasickém luxusním voze se staženou střechou? Dají najevo svůj protest proti společnosti v oblečku holky z plakátu a ohozu rokenrolového drsňáka? Anebo vyzkouší životní dráhu intrikánů s oblečením a automobily, jaké mají praví špióni? Ať už si v The Sims 3 Na plný plyn zvolíte jakýkoli styl, bude to každopádně jízda vašeho života!
ZD:http://www.simslife.czThe sims 3 Luxusní bydlení

28. května 2011 v 14:34 | www.s-i-m-s--s-i-m-s.blog.cz
Rok vydání: 2010
Určeno pro: PC
Spustitelnost: vyžadováno The sims 3
Typ hry: kolekce objektů

S pomocí kolekce The Sims 3 Luxusní bydlení proměňte domovy vašich simíků v elegantní moderní lofty. Najdete v ní celou řadu nových předmětů pro nejvyužívanější místnosti. Nechybí zde technické hračky s výjimečným designem pro high-tech domácí pracovnu, herní systém příští generace pro špičkové "pařanské" doupě, nábytek pro obývací pokoj současnosti a mnoho dalšího. Simíci tak mohou dát svým domovům supermoderní vzhled! Po úpravách interiérů můžete zaměřit pozornost na šatníky a vyměnit momentální garderóbu za sofistikovanou módu podle posledních trendů. Ať už tedy potřebují simíci změnit vlastní vzhled, nebo zařízení bytu, nová kolekce The Sims 3 Luxusní bydlení jim pomůže přejít na moderní loftový životní styl!
ZD: http://www.simslife.czThe sims 3 Po setmění

28. května 2011 v 14:29 | www.s-i-m-s--s-i-m-s.blog.cz
Rok vydání: 2010
Určeno pro: PC
Spustitelnost: vyžadováno The sims 3
Typ hry: dodatek

Hráči budou moci vyrazit se simíky do rušných ulic města, kde se z nich stanou místní celebrity, členové hudební skupiny, špičkoví barmani, režiséři a kdo ví, co ještě. Po získání přístupu do nejlepších klubů ve městě si budou muset osvojit to správné chování, jinak je čeká nekompromisní zásah vyhazovačů a hledání dalšího, méně noblesního způsobu, jak se dostat na seznam pozvaných hostů. Pokud má simík rád veselou společnost, může obrážet jak exkluzivní kluby, tak i obyčejné hospody, anebo dává-li přednost životu na hraně, má možnost začít pátrat po tajemstvích upírů. Ať už se nakonec rozhodne najít si novou práci, natřít celé město na červeno či uspořádat párty na střeše luxusního apartmá, záleží vždy jen na hráči samém, jaký nový originální příběh v The Sims 3 začne psát. Co se stane, až světla zhasnou a simíci vyrazí do ulic?
ZD:http://www.simslife.czThe sims 3 Povolání snů

28. května 2011 v 12:55 | www.s-i-m-s--s-i-m-s.blog.cz
Rok vydání: 2010
Určeno pro: PC
Spustitelnost: vyžadováno The sims 3
Typ hry: dodatek

Rozšiřte obzory simíků nabídkou množství nových atraktivních pracovních příležitostí. V The Sims™ 3 Povolání snů budete moci rozhodovat, zda se váš simík stane statečným hrdinou celého města, anebo černou ovcí, která provádí sousedům spoustu zlomyslností. Zachrání životy jako statečný hasič, stane se závratně bohatým vynálezcem, promění město z pozice předního architekta nebo se bude živit jako umělecký tatér? Najde úspěch jako závratně bohatý vynálezce špičkových technologií nebo podivínský vědec? Odhalí tajemství jako soukromý vyšetřovatel, snímající otisky prstů a drsně vyslýchající podezřelého? Jeho budoucnost je jen ve vašich rukách!
ZD: http://www.simslife.czThe sims 3 Cestovní horečka

28. května 2011 v 12:52 | www.s-i-m-s--s-i-m-s.blog.cz
Rok vydání: 2009
Určeno pro: PC
Spustitelnost: vyžadováno The sims 3
Typ hry: dodatek

Vaši simíci se vydávají na dobrodružnou výpravu na slavná místa světa! Budete moci vzít své simíky na životní dobrodružnou výpravu a objevovat země za hranicemi vašeho města, nasměrovat jejich osudy novým směrem na různých místech světa, inspirovaných věhlasnými lokalitami, a nechat se unést herním příběhem s otevřeným koncem, v němž objeví krásy a taje Číny, Francie a Egypta.
ZD informací: http://www.simslife.cz
The sims 3

28. května 2011 v 12:46 | www.s-i-m-s--s-i-m-s.blog.cz
Rok vydání: 2009
Určeno pro: PC
Spustitelnost: nevyžadována jiná hra
Typ hry: dodatek

Svoboda nekonečného počtu kreativních možností v The Sims 3 vás inspiruje a okouzlí řadou okamžiků, plných milých i nepříjemných překvapení. Vytvořte si milióny jedinečných simíků a ovládejte jejich životy. Přizpůsobte si jejich vzhled i povahové vlastnosti. Postavte jim dům jejich snů - navrhněte doslova vše od luxusních vilových interiérů až po útulné chaty. Poté vyšlete své simíky objevovat neustále se měnící sousedství a setkávat se s dalšími simíky v centru města. Se Sběratelskou edicí The Sims 3, obsahující mnoho exkluzivních bonusů, zbrusu nových úkol a příjemný herní systém, rozhodněte, zda naplníte životní osudy simíků a realizujete jejich přání.
ZD: http://www.simslife.cz
The sims 2 Sídla a zahrady

26. května 2011 v 18:16 | www.s-i-m-s--s-i-m-s.blog.cz
Rok vydání: 2010
Určeno pro: PC
Spustitelnost: vyžadováno The sims 2
Typ hry: kolekce objektů

Nová kolekce přidávných předmětů do hry Sims 2: Mansion and Garden (Sídla a zahrady), dost možná poslední Sims 2 titul před příchodem nové generace simíků. Těšit se můžete na nové objekty pro zkrášlení vašich zahrad a budování rozlehlých sídel a vilek.
ZD:http://simslife.cz
The sims 2 IKEA domov

26. května 2011 v 18:13 | www.s-i-m-s--s-i-m-s.blog.cz
Rok vydání: 2008
Určeno pro: PC
Spustitelnost: vyžadováno The sims 2
Typ hry: kolekce objektů

Vybavte obývací pokoj svých simů komfortním a relaxačním nábytkem, třeba přepychovou Ektorp pohovkou, unikátní Expedit televizí či doplňkem v podobě Leksvik kávového stolku nebo elegantním décor zrcadlem Vanna. Vytvořte zářivou a oživující ložnici s novou Malm postelí, vhodným prádelníkem a pěkně tvarovanou Storm stolní lampičkou. Dopřejte svým simům také kancelářskou výbavu v podobě elegantní Vika Hyttan pracovního stolu, inspirující Kila lampy, Helmer šuplíky nebo skládacích poliček Lack.
ZD:http://www.thesims2.cz


The sims 2Koupelny a kuchyně interiérový design

26. května 2011 v 18:08 | www.s-i-m-s--s-i-m-s.blog.cz
Rok vydání: 2008
Určeno pro: PC
Spustitelnost: vyžadováno The sims 2
Typ hry: kolekce objektů

Dejte svým simům ty správné oděvy a doplňky, aby si užili nové značky-nové kuchyně a koupelny obsahují turban z ručníku, pleťovou masku, kuchyňskou zástěru a luxusní kašmírové pulovry aby se sladili se svými domovy. Vylepšete kuchyň vašich Simů s tímto novým úhledný stylem, aby byla jako ze snu o stylové ledničce, zpracovávači jídla, toastovači a dalším. Udělejte z kuchyně nejteplejší a nejromantičtější místnost v domě, obsahující nové tématické tapety, vyřezávané dřevěné skříňky a s držáky na hrnce na stropě. Umožněte prožít svým Simům nové zkušenosti v oblasti koupelen, z jejich současných možností na elegantní dělená zrcadla, čtvercovo-čtvercová stropní světla se smyslem pro uhlazenost či umyvadly zabudovanými do skříněk. Dopřejte svým simíkům v jejich romantické koupelně komplet s útulnými novými dlaždicemi, fantastickými držáky na ručníky, obrázky plné romantiky, perfektními koberci a mnohým dalším.
ZD:http://simslife.cz


The sims 2 H&M móda

26. května 2011 v 18:01 | www.s-i-m-s--s-i-m-s.blog.cz
Rok vydání: 2007
Určeno pro: PC
Spustitelnost: vyžadováno The sims 2
Typ hry: kolekce objektů

Populární evropský prodejce oblečení H&M, známý svou nabídkou aktuálních módních trendů, nyní přichází do The Sims 2! Vaši Simíci si nyní mohou vybrat ze špičkového pánského a dámského oblečení jako jsou šaty, džíny a další modely kompletně včetně doplňků - to vše podle skutečných modelů z nabídky H&M. Mohou si rovněž navrhnout interiér svého vlastního obchodu H&M s aranžérskými dekoracemi, věšáky na oblečení, pokladnami a zkušebními kabinkami. Poté se mohou vaši Simíci pochlubit s nejžhavější módní kolekcí na přehlídce, kde budou mít k dispozici skutečné přehlídkové molo. Rozšiřte garderobu svých Simíků, navrhujte s nimi zábavné a módní obchody H&M a nechte je předvést jejich návrhářské touhy na přehlídkovém molu!
ZD: http://www.thesims2.cz


The sims 2 Teen styl

26. května 2011 v 17:57 | www.s-i-m-s--s-i-m-s.blog.cz
Rok vydání: 2007
Určeno pro: PC
Spustitelnost: vyžadováno The sims 2
Typ hry: kolekce objektů

Tématický balíček předmětů Sims 2 Teen Style umožní vašim simům teenagerského věku vše, co potřebují ke zvýraznění jejich jedinečného stylu! Nyní vaši teen-simové budou moci ukázat svůj životní postoj skrz nové vybavení, unikátní nábytek, módu a to vše v tématickém provedení Gotika, Thrasher fashion a Socialite (povaleč z vyšších vrstev). Vybavte je novým stereem, televizí a dalšími vychytávkami, umožňujícími držet krok s jejich přáteli. Ujistěte se, že nosí trendy oblečené - sportovní komplet, moderní jeany... Nechte je vyjádřit sama sebe, způsobem, jakým to teenageři dělají!
ZD: http://simslife.czThe sims 2 Pojďme slavit!

26. května 2011 v 17:53 | www.s-i-m-s--s-i-m-s.blog.cz
Rok vydání: 2007
Určeno pro: PC
Spustitelnost: vyžadováno The Sims 2
Typ hry: kolekce objektů

Minidatadisk pro The Sims 2 přináší kolekci zaměřenou, jak správně tušíte, na oslavy a vše s tím spojené. Čeká vás spousta nových objektů od elegantních večírkových šatů až po všelijaké objekty zpříjemňující průběh každé party nebo oslavy jako gril nebo židle se slunečníkem.
ZD: http://simslife.cz
The sims 2 Veselé Vánoce

26. května 2011 v 17:48 | www.s-i-m-s--s-i-m-s.blog.cz
Rok vydání: 2010
Určeno pro: PC
Spustitelnost: vyžadováno The sims 2
Typ hry: kolekce objektů

Minidatadisk Veselé vánoce je aktulizovaný Vánoční balíček z minulého roku o 20 nových předmětů. Přidá do hry SIMS 2 obsah týkající se Vánoc. Těšit se můžete na vánoční výzdoby domů, Halloween, pořádání štědrého dne a také oslavu příchodu nového roku. Děda Mráz - I když teploty klesají, tak tento známý otec evropských Vánoc kolem sebe rozsévá samé pozitivní zprávy a nezapomenutelnou atmosféru. Fantastický obří stromeček! - Na velikosti záleží. Povzneste vánoční svátky vašich simů do větších sfér. Třeba pořízením tohoto stromu všech stromů. Milovníci vánočních stromků si budou moci pořídit kousek až z Ria. Sváteční pyžamo - Předtím než se vaši simové uvelebí do postelí a předtím než začnou snít, tak je pořádně vybavte svátečními věcmi a mnoho dalšího.
ZD:http://simslife.czThe sims 2 Pro luxusní život

26. května 2011 v 17:44 | www.s-i-m-s--s-i-m-s.blog.cz
Rok vydání: 2010
Určeno pro: PC
Spustitelnost: vyžadováno The sims 2
Typ hry: kolekce objektů

Balíček předmětů pro větší luxus vašich Simíků Vaši Simíci budou rzmazlováni přepychovým nábytkem, módním oblečením a úchvatnými dekoracemi. Vyzdobte svůj dům ve stylu nóbl společnosti s předměty vyšší třídy pro ložnici, obývák i jídelnu. Změňte pohled vašich sousedů na vás pomocí červeného koberce a mramorové podlahy na své příští párty pro smetánku. Vaši Simíci si budou žít na vysoké noze s 60ti novými předměty včetně slavných obrazů, vysokokvalitních pohovek...
ZD: http://simslife.czThe sims 2 Pro rodinou zábavu

26. května 2011 v 17:39 | www.s-i-m-s--s-i-m-s.blog.cz
Rok vydání: 2006
Určeno pro: PC
Spustitelnost: vyžadováno The Sims 2
Typ hry: kolekce objektů

Mini datadisk Pro rodinnou zábavu (Family Fun) je zaměřen na rodinu - převážně na děti a dětské pokojíčky. Dočkáme se 60 nových objektů, dekoraci s tématikou podmořského světa, oblečení pro děti... Jedná se o balíček tématických objektů po vzoru Vánočního balíčku. Těšit se můžete například na: dekorace a vybavení dětských pokojíčků ve stylu fantasy či podmořského světa, tapety, pyžama a plno desítek dalších.
ZD:http://simslife.czThe sims 2 Život v bytě

26. května 2011 v 17:31 | www.s-i-m-s--s-i-m-s.blog.cz
Rok vydání: 2008
Určeno pro: PC
Spustitelnost: vyžadováno The sims 2
Typ hry: dodatek

Přestěhujte se do perfektního apartmánu: podkroví, útulný prostor pro mladé simíky nebo byt s více postelemi sdílený s přáteli. Nové sociálně orientované skupiny pro vaše simíky: elegáni, umělečtí bohémové, svalovci nebo kutilové-technici. Využijte výhod života v nájemních domech / apartmánech: od sociálních sítí pro tvorbu nových přítel, výhody pro kariéru až po milostná dobrodruštví. Vybudujte si reputaci na novém ukazateli: s dobrou reputací si budete moci najít přítele, kteří vám pomohou splnit speciální herní cíle! Ovládnětě více domovů: umožněte svým simům žít více životů naráz. Hra je v čaštině.
ZD: http://simslife.cz